Sitemiz Nasıl Çalışır?
1) Misafirlerimiz, sitemizdeki arama motorları aracılığıyla, gitmek istediği bölgelerdeki otellerden beğendiğini ve otelin uygulamakta olduğu avantaj pakedini seçer.

2) Bu belirlendikten sonra, oteli arayıp paket kodunu belirterek müsaitlik bilgisi alır; özel talepleri varsa belirtir, detayları konuşur.

3) Anlaşma sonrası misafirimiz otelin kendisine ilettiği banka hesabına kaporayı yatırır. Ödemenin hesaba geçmesinden sonra misafirimizin otelden bir onay kodu almasıyla rezervasyon işlemi tamamlanmış olur. Misafirlerimizden herhangi bir aşamada kredi kartı bilgisi vermesi istenmez.

Yukarıda açıklanan "Doğrudan Rezervasyon Yöntemi" yerine, fiyat değişikliği olmaksızın, paketler ve oteller konusunda sitemizden tavsiye alıp çağrı merkezimiz aracılığıyla rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlerimiz için iletişim bilgilerimiz:

Telefon : 0545 696 05 45
E-Posta : balayiotelimiz@gmail.com

İletişim sayfamız için burayı tıklayınız.

Mutlu tatiller dileriz.


WEB sitemiz amacına uygun olarak ziyaretçileri ile üyeleri arasında bir iletişim köprüsü oluşturmak için çalışmaktadır. Ziyaretçiler ile üyeleri arasında oluşabilecek anlaşmazlıkların tarafı değildir. Ziyaretçiler ve üyelerinin davranışları, siteyi kullanma biçimi veya ilişkilerinden doğabilecek sorunların hukuki sonuçlarından sorumlu tutulamaz